Hlavní stránka arrow Kontakty
Víte, že...
Jižní Město (hovorově Jižňák nebo Jižák) je největší sídliště v Praze i v České republice. Leží na jihovýchodě Prahy v městském obvodu Praha 4 a tvoří velkou část městské části Praha 11 na obou jejích katastrálních územích, jimiž jsou Háje a Chodov. Od roku 1990 (vytvoření samosprávných městských částí v Praze) do roku 1994 se celá nynější městská část Praha 11 nazývala Praha-Jižní Město. Na sídlišti Jižní Město žije převážná část z více než 80 000 obyvatel městské části Praha 11.
 
Kontakty
Jižák - Jižní Město
info@jizak.eu

Email: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Ostatní: Jižní Město má v České republice velmi zvláštní postavení, můžeme říci, že pojem Jižní Město zná snad každý. Je to jedna z nejznámějších pražských čtvrtí. Proto si zaslouží mít svoji prezentaci na webu. Mnoho lidí má zkreslené informace o Jižním Městě a proto se stránky jizak.eu snaží poskytovat informace, prezentovat Jižní Město jako dynamickou městskou část, která se neustále rozvíjí, a může tak svým obyvatelům nebo návštěvníkům nabídnout opravdu vše. Obyvatelé Jižního Města by měli být hrdí na to, kde bydlí, protože to opravdu stojí za to, stačí se jen rozhlédnout… Stránky budeme neustále doplňovat informacemi o Jižním Městě. Navíc nás velmi zajímají vaše názory a přejeme si, abyste se i vy mohli podílet na doplňování informací. Pokud tedy budete mít jakýkoliv názor, příběh či povídku, můžete nám napsat a my informace uveřejníme. Těšíme se na spolupráci…..

Contact
 

Poslat zprávu:Zadejte znaky z obrázku:
Tento obrázek obsahuje text kódovaný, je to pomocí kombinace barev, velikostí písma, pozadí, úhelu, aby zakázali počítačům k automatizaci čtení.
tip: Obnovte sadu znaků před zadáváním, pokud se zobrazují nečitelně.© 2016 www.jizak.eu
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.