Hlavní stránka arrow Příběhy z Jižáku arrow Regenerace Jižního Města 2011
Víte, že...
Jižní Město (hovorově Jižňák nebo Jižák) je největší sídliště v Praze i v České republice. Leží na jihovýchodě Prahy v městském obvodu Praha 4 a tvoří velkou část městské části Praha 11 na obou jejích katastrálních územích, jimiž jsou Háje a Chodov. Od roku 1990 (vytvoření samosprávných městských částí v Praze) do roku 1994 se celá nynější městská část Praha 11 nazývala Praha-Jižní Město. Na sídlišti Jižní Město žije převážná část z více než 80 000 obyvatel městské části Praha 11.
 
Regenerace Jižního Města 2011

A vítězem Soutěže – Regenerace Jižního Města 2011 se stává Bytové družstvo Hrabákova

Tisková zpráva k vyhlášení výsledků soutěže bytových družstev a sdružení vlastníků bytových jednotek Regenerace Jižního Města 2011, ve které se i letos rozdělí mezi výherce 1 mil korun

Výsledky dalšího ročníku Soutěže – Regenerace Jižního Města 2011 schválilo na svém červencovém zasedání Zastupitelstvo městské části Praha 11. “Letošního, již třetího ročníku naší soutěže, se zúčastnilo 37 bytových družstev a společenství vlastníků. Ocenění bude výhercům slavnostně předáno v září v rámci oslav narozenin Jižního Města - 11 dnů Prahy 11,” říká na úvod starosta jedenácté městské části Dalibor Mlejnský.

Vítězné Bytové družstvo Hrabákova (1972-1973-1974) získá finanční odměnu ve výši 350 tis. Kč. Za 2. místo obdrží dar ve výši 200 tis. Kč Společenství vlastníků jednotek domu Sulanského (698, 699, 700, Praha 11) a na 3. místě se umístilo Bytové družstvo Tererova (1358/12), které bude obdarováno 100 tis. Kč. Ocenění ve výši 50 tis. Kč získává dalších sedm družstev a sdružení.

“Dary do Soutěže – Regenerace Jižního Města jsou poskytovány z Fondu podpory regenerace, který městská část Praha 11 zřídila v zájmu zlepšení úrovně bydlení a životního prostředí,” vysvětluje starosta Mlejnský.

Vše je v souladu s platnou koncepcí regenerace Jižního Města, pro urychlení oprav a regenerace domů postavených panelovou technologií. Podmínky pro čerpání finančních prostředků z fondu jsou upraveny statutem a zásadami hospodaření fondu schválenými zastupitelstvem. “Kromě darů do Soutěže – Regenerace Jižního Města slouží fond k poskytování vratných finančních výpomocí. Žádosti o poskytnutí půjčky z fondu se podávají vždy k 30. září na odbor územního rozvoje,” dodává na závěr starosta Dalibor Mlejnský.

Všem výhercům blahopřejeme. Ti, kteří v letošním ročníku neobstáli, nebo ti, co dokončují či plánují regeneraci, se mohou přihlásit do dalších ročníků. Soutěž je totiž zastupitelstvem schválena až do roku 2014.

Více informací o Fondu podpory regenerace a o soutěži naleznete na www.praha11.cz v sekce Rozvoj a regenerace – Regenerace JM.

 

 

 

tercüme ankara tercüme yeminli tercüme noter onaylı tercüme ingilizce tercüme tercüme bürosu ankara çeviri ingilizce çeviri almanca çeviri ardıl tercüme çeviri bürosu çankaya tercüme bürosu keçiören düğün salonu keçiören toplantı salonu keçiören düğün salonları ankara düğün salonu keçiören nikah salonu web tasarımı ankara ankara tercüme tercüme bürosu ankara yeminli tercüme almanca tercüme özel ders ankara ankara özel ders matematik özel dersi ankara geometri özel dersi ankara özel matematik öğretmeni ankara kpss özel ders ankara kpss matematik özel dersi ankara ankara özel matematik dersi tercüme büroları tercüme ankara tercüme simultane tercüme ankara reklam ajansı atık yönetimi nişan sandıkları hakan kılıç fotoğraçılık kursu ankara diksiyon kursu ankara oyunculuk kursu ankara hobi kursu ankara kişisel gelişim ankara ankara yapı denetimi firması düğün davetiyesi düğün davetiye düğün davetiye modelleri düğün davetiyesi fiyatları düğün davetiyesi basımı ankara düğün davetiyesi ankarada davetiye basan firmalar düğün davetiyeleri
 
© 2017 www.jizak.eu
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.